E-ticaret Paket Özellikleri

E-ticaret Paket Özellikleri


Şimdi E-ticaret Zamanı

Sanal mağazanızı şimdi açın, kazanmaya hemen başlayın.

Hazırladığımız E-ticaret sistemleri ile firmanızın online mecrada satışa başlamasını sağlıyoruz. E-ticaret yazılımı altyapımız ile sınırsız ürün ve içerik girişi yapabilir, Müşterilerinize birbirinden farklı kampanyalar hazırlayabilir, Dilerseniz bankalara ait dilerseniz alternatif ödeme sistemlerine ait sanalposlar sayesinde kredi kartı ile ödeme alabilirsiniz. Size özel hazırlayacağımız sanal mağaza tasarımı sayesinde rakiplerinizden farklı bir sanal mağaza sahibi olabilirsiniz.

Dilerseniz sistemi kendi sunucularınızda kullanabilirsiniz. Kendi sunucunuzda kullandığınız yazılımımız için Yıllık kira bedeli ödemek zorunda kalmazsınız.

 

 
Sanal mağazanız için çok daha fazla özellik...
E-ticaret paketleri, ihtiyaçlarınızı maximum seviyede karşılayacak şekilde hazırlanmaktadır. Sürekli geliştirilen altyapısı ile tüm yenilikleri sürekli olarak sistemimize uyguluyor ve size daha iyi bir sanal mağaza yönetimi deneyimini sunuyoruz.
E-ticaret eticaret paketi

E-ticaret E-Ticaret Yazılımı

E-ticaret sitenizi, dilerseniz kendi sunucunuzda kullanabilir dilerseniz E-ticaret çözüm ortaklarına ait tamamı ile e-ticaret yazılımımız için optimize edilmiş sunucularda barındırabilirsiniz. 

Hazır Temalar

E-ticaret paketlerinde sayısı devamlı artan temalardan dilediğinizi seçip kullanabilirsiniz. Yeni yayınlanan temalarıda sisteminize entegre ederek kullanabilirsiniz.

Kolay Tasarım

E-ticaret'nin diğer eticaret yazılımlarından ayıran özelliği tüm site ve e-postaların şablonlar üzerine kurulu olmasıdır. Sadece HTML/css bilginiz ile tüm sitenin tasarımını kolayca değiştirebilrisiniz.

Ödeme Seçenekleri

E-ticaret paketlerinde müşterilerinize sunabileceğiniz birçok ödeme altyapısı kurulu olarak gelir. Kısa bir süre içerisinde ödeme almaya başlayabilirsiniz. 17 Sanalpos, 60+ Ödeme altyapısı sunulmaktadır.

Hemen Test Edin

E-ticaret E-ticaret altyapısının biribinden farklı sanal mağaza temalarını ve yönetim paneli ücretsiz deneyebilir sizin için en uygun temayı seçebilir ve yönetim paneli kullanımını inceleyebilirsiniz.

Güçlü SEO Desteği

E-ticaret e-ticaret yazılımda kişiselleştirilebilir SEO ayarları, SEO URL desteği, etiket desteği, içeriğe özel farklı meta tanımlama, Google sitemap tanımlama ve otomatik Google keyword generator desteği ile size güçlü bir eticaret SEO altyapısı sunar.

XML Entegrasyon

E-ticaret e-ticaret yazılımı ile tek bir tuşla bayisi olduğunuz firmanın ürünlerini sitenize ekleyebilir, anlık stok ve fiyat güncellemesi yapabilirsiniz. XML/Excel çıktı dosyalarını aktif ederek fiyat karşılaştırma sitelerinde yerinizi alabilirsiniz.

XML Çıktıları

E-ticaret eticaret yazılımı Standart paketinde dahi, 14 XML Çıktı desteğinden ücretsiz yararlanabilirsiniz. Yönetimi panelinizdek aktif edebileceğiniz XML çıktı desteğiniz ile fiyat karşılaştırma sitelerinde aynı gün yerinizi alabilirsiniz..

Sosyal Medya

E-ticaret eticaret paketinize opsiyonel olarak Facebook/Google Application ve Login desteğini ekleyebilirsiniz. Ürünlerinizi aynı gün içerisinde Facebook sayfanız içerisinde listeleyebilir, çok düşük maliyet ile ziyaretçi sayınızı arttırabilirsiniz. Modül ücretini tek bir defa ödersiniz.

Google Desteği

E-ticaret paketlerinde, Google Analytics, Goole Rich Snippets, Google Sitemap XML, Google Merchant XML, Google Reconversion ve Google Re-marketing desteği standart, Google Login desteği de opsyionel olarak gelir.

Promosyonlar

E-ticaret'de sürekli artan sayıda promosyon desteği bulunur. Ör; Sitenizde bir süre gezinen bir kullanıcıya promosyon teklifi sunabilir, kampanya kelimesi ile gelen / ziyaretçi getiren / yorum yazan kullanıcılara otomatik puan yükleyebilirsiniz.

Kullanıcı Daveti

Site üyeleriniz sadece kullanıcı e-posta adreslerini girerek, ilgili kullanıcılara davet mesajı gönderebilir, kazandırdığı üyelerin yaptığı alışverişlerinden para-puan kazanabilirler.

Affilate Banner Desteği

Diğer sitelere sunacağınız, affilate kazanç sistemi ile, en düşük maliyetle sitenizi en geniş kitlelere ulaştırabilir, ödemeyi sadece ziyaretçi geldiğinde ve/veya alışveriş yaptığında yaparsınız.

GittiGidiyor API Desteği

E-ticaret altyapısı kullanan sanal mağazanızda GittiGidiyor API entegrasyonunu sayesinde, GittiGidiyor kategori bilgisini tanımladığınız ürünleri tek tuşla GittiGidiyor sitesinde listeleyebilirsiniz.

N11 API Desteği

E-ticaret altyapısı kullanan sanal mağazanızda N11 API entegrasyonunu sayesinde N11 kategori bilgisini tanımladığınız ürünlerin XML dosyasını direkt N11 kontrol panelinize yükleyebilirsiniz.

Canlı Destek

E-ticaret paketinize opsyionel ekleyeceğiniz Canlı Destek modülü ile ziyaretçilerinizn ürünler hakkında sorularını anında yanıtlayabilir, kısa sürede ziyaretçi / alışveriş dönüşüm oranını yükseltebilirsiniz.

Mobil Satış Desteği

E-ticaret paketinize opsyionel ekleyeceğiniz iOS ve Android destekli Mobile şablon ile ziyaretçileriniz ürünleri cep telefonları ile de inceleyebilir ve satın alma işlemini yapabilirler.

Private Satış Desteği

E-ticaret private satış desteği ile (markafoni, limango vb..) tarzında marka kampanya süreli satış yapabilirsiniz. Özel satış için bir standart, bir premium şablondan dilediğinizi seçebilir, üzerinde kişiselleştirme yapabilirsiniz.

Grup (Kupon) Desteği

E-ticaret grup kupon satış desteği ile (grupanya, groupon vb..) tarzında süreli fırsat kupon satışı yapabilirsiniz. Kupon satış için yazılımla gelen starndart şablonu aktif edebilir, üzerinde kişiselleştirme yapabilirsiniz.

Tek Ürün Satışı

Kısıtlı sayıda ürün sunmak isteyenler, tek ürün satış desteği ile zaman sınırlı günün ürün(leri) satışı yapabilir, bir veya birden fazla ürünü ön plana çıkarabilir. Yazılımla birlikte tek ürün şablonu standart şablonlarla beraber gelir.

SMS Gönderim Desteği

E-ticaret ile opsiyonel olarak müşterilerinizin sipariş durumlarını SMS ile bilgilendirebilir, toplu SMS gönderebilir, gönderdiğiniz SMS raporlarını gerçek zamanlı yönetim panelinizden takip edebilirsiniz.

WhatsAPP Msg Desteği

E-ticaret ile opsiyonel olarak müşteri ve yönetici bilgilendirme mesajlarını, e-posta'ya ek olarak, herhangi bir kontör maliyeti olmadan whatsapp ile yapabilirsiniz. Modül ücreti tek bir defa ödenir.

B2B Kullanım Desteği

E-ticaret ile dilerseniz sitenizi sadece bayilere açabilir, gruplandırdığınız bayilere farklı indirim oranı tanımlayabilir, onlara özel XML ürün servisi sunabilir, bayi bakiye ödemelerini tahsil edebilirsiniz.

Detaylı İstatistikler

E-ticaret yönetim paneli üzerinden klasik e-posta istatistiklere artı olarak illerin, kullanıcıların, ödeme yapılan bankaların cirosuna iki tarih aralığı üzerinden grafiksel olarak görüntüleyebilirsiniz.

Çoklu Dil Kullanımı

E-ticaret v4.0 sürümünden itibaren opsiyonel çoklu dil desteği ile birlikte gelir. Eklenti ile yazılıma dilediğiniz kadar dil ekleyebilir, çevirileri tek panelden, hızlı ve kolayca yapabilirsiniz.

E-Bülten Gönderimi

E-ticaret yazılımı ile e-bülten/site üyelerine toplu mesaj/promosyon gönderebilir, istatistiklerini yönetim panelinizden takip edebilirsiniz. Dilerseniz elinizdeki e-posta listesini tek adımda listenize ekleyebilirsiniz.

E-posta Raporları

E-ticaret panelinden klasik e-posta raporlara artı olarak siteden gönderilen e-postaların durum ve içeriklerini görütüleyebilirsiniz. Böylece sunucunuzdaki bir problemden dolayı hiçbir e-posta'yı kaçırmamış olursunuz.

Yeni bir web sitesi hazırlamak veya mevcut web sitenizi yenilemek istiyorsunuz.