Haberler

  • E-bülten listesine katıl
  • E-bülten listesine katıl

Sorularınız mı var?

Tüm sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bize Ulaşın
HABERLER

MarkaClick e-ticaret paketi kullanıcılarımız için yepyeni bir tema daha altyapımıza eklenmiştir. Premium tema olarak sunulan SEPETIO sanal mağaza teması tüm sanal mağaza kullanıcılarımızın rahatlıkla kullanabileceği şekilde hazırlanmıştır. 

MarkaClick E-ticaret paketlerinde v4.5 sürümü ile yeni özellikler sunulmaya devam ediyor. 12 Ekim 2017 tarihinde yayınlanacak v4.5 sürümünü tüm v4 kullanıcıları ücretsiz olarak alabilirler. İşte MarkaClick E-ticaret v4.5 ile gelen yenilikler...

Türkiye’nin e-ticaret siteleri platformunda yer alabilir, daha fazla ziyaretçiye, müşteriye ve bayilere ulaşabilirsiniz.  turketicaret.com'da sanal mağazanızı ücretsiz olarak listeleyebilirsiniz.

MarkaClick E-ticaret paketlerinde v4.4 sürümü ile yeni özellikler sunulmaya devam ediyor. 31 Mart 2017 tarihinde yayınlanması planlanan v4.4 sürümünü tüm v4 kullanıcıları ücretsiz olarak alabilirler. E-ticaret v4.4 ile gelen yenilikler...

Hepsipay & MarkaClick İşbirliği ile HepsiPay ödeme altyapısı MarkaClick E-ticaret Sistemini kullanan müşteriler için kullanılır hale gelmiştir. Üstelik Hepsipay’in Aralık ayı boyunca MarkaClick müşterileri için bir kampanyası bulunmaktadır. Aralık ayında sözleşme imzalayan MarkaClick müşterileri bir sene boyunca sabit ücret ödemeden Hepsipay sanal POS’unu kullanabilmektedir. 

MarkaClick e-ticaret paketi kullanıcılarımız için yepyeni bir tema daha altyapımıza eklenmiştir. Responsive özellikli Premium tema olarak sunulan MODAROME sanal mağaza teması ile özellikle MODA-GİYİM sektöründe hizmet veren kullanıcılarımızın rahatlıkla kullanabileceği şekilde hazırlanmıştır. 

MarkaClick E-ticaret paketlerinde v4.3 sürümü ile yeni özellikler sunulmaya devam ediyor. 

MarkaClick e-ticaret paketi kullanıcılarımız için yepyeni bir tema daha altyapımıza eklenmiştir. Responsive özellikli Premium tema olarak sunulan TUNINGPLUS sanal mağaza teması ile özellikle otomotiv sektöründe hizmet veren kullanıcılarımızın rahatlıkla kullanabileceği şekilde hazırlanmıştır.

MarkaClick e-ticaret kullanıcılarımız için yepyeni bir tema daha altyapımıza eklenmiştir. Responsive özellikli Premium tema olarak sunulan COSMO sanal mağaza teması ile hangi sektörde hizmet veriyor olursanız olun rahatlıkla kullanabileceğiniz şekilde hazırlanmıştır.

MarkaClick e-ticaret kullanıcılarımız için yepyeni bir tema daha altyapımıza eklenmiştir. Responsive özellikli Premium tema olarak sunulan mBlack sanal mağaza teması ile hangi sektörde hizmet veriyor olursanız olun rahatlıkla kullanabileceğiniz şekilde hazırlanmıştır.

Yeni bir web sitesi hazırlamak veya mevcut web sitenizi yenilemek istiyorsunuz.