Haberler

Güncel Sürüm v4.6 yayınlandı

​MarkaClick E-ticaret paketlerinde v4.6 sürümü ile yeni özellikler sunulmaya devam ediyor. 11 Mayıs 2018 tarihinde yayınlandı v4.6 sürümünü tüm v4 kullanıcıları ücretsiz olarak alabilirler. İşte MarkaClick E-ticaret v4.6 ile gelen yenilikler...​Güncel sürüm v4.5 tamamlandı.

MarkaClick E-ticaret paketlerinde v4.5 sürümü ile yeni özellikler sunulmaya devam ediyor. 12 Ekim 2017 tarihinde yayınlanacak v4.5 sürümünü tüm v4 kullanıcıları ücretsiz olarak alabilirler. İşte MarkaClick E-ticaret v4.5 ile gelen yenilikler...PayTR Ödeme altyapısı ile hemen ödeme almaya başlayın.

PayTR ödeme sistemi MarkaClick E-ticaret paketlerinde ücretsiz olarak sunulmaya başlamıştır.  PayTR ödeme sistemi ile ihtiyac duyabileceğiniz tüm ödeme kanallarına sahip olabilir, hemen ödeme almaya başlayabilirsiniz.E-ticaret Hakkında

E-ticaret hakkında bilmek istedikleriniz Ürünlerin ve hizmetlerin e-kataloglarda düzenli bir şekilde müşteriye sunulması, siparişin basit bir şekilde alınması, satın alma işleminin kolaylıkla gerçekleştirilmesi için sanal mağaza sahibi olabilirsiniz.Ücretsiz N11 XML çıktı desteği

n11 xml cıktı desteğini tüm paketlerde ücretsiz olarak kullanabilir, ürünlerinizi n11 mağazanıza yükleyebilirsiniz.E-ticaret ve Girişimcilik?

Öncelikle girişimcilik nedir sorusuna cevap vermemiz girekiyor. Girişimci nedir diye sorarsanız; girişimci, yeni bir ürünü, bir süreci, bir hizmeti kafasında oluşturacak hayal gücüne ve bu fikri hayata geçirecek yeteneğe ve sebata sahip kişidir.E-ticaret nedir?

E-ticaret, mal ve hizmetlerin satışlarının internet üzerinden online olarak yapılmasıdır. E-ticaret ile belirli bir kitlenin dışına çıkılarak internet kullanıcılarına satış yapılabilmektedir.GittiGidiyor entegrasyonlu E-ticaret yazılımı

Gittigidiyor API entegrasyonuna sahip olun, ürünlerinizi hemen gittigidiyor.com dükkanınıza yükleyin.Güncel sürüm v3,95 yayınlandı.

Yepyeni özellikleri ile v3,95 sürümü yayınlanmıştır. Tüm v3.x kullanıcıları ücretsiz olarak alabilirler.İşletmeniz için e-ticaret önerileri

Orta yada küçük ölçekli bir işletmeniz var ve internetten satış yapmak istiyorsunuz. En büyük sorununuzun büyük şirketlerle rekabet etmek zorunda kalacağınız olduğunu düşünüyorsunuz .