Haberler

Sektörümüz ve sunmuş olduğumuz ürün/hizmetlerimiz hakkında en güncel haber/duyuruları ve blog yazılarımızı buradan takip edebilirsiniz.

E-bülten listesine katıl
Haber, duyuru ve kampanyalarımızdan e-posta ile haberdar olmak isterseniz aşağıdaki ilgili alanlara e-posta adresinizi ekleyerek kaydolabilirsiniz.
Yeni Premium Temalar Eklendi

E-ticaret siteniz için Trendstore ve Shopicos isimli 2 yeni premium tema şimdi yayında...

2020-10-12 tarihinde eklendi

E-ticaret Güncel Sürüm v4.9 yayınlandı.

E-ticaret yazılımı v4.9 sürümü, eklenen bir çok yeni özellik ile tamamlandı. Güncel sürümden, 27 Nisan 2019 tarihinden sonra lisans alan ve Teknik destek hizmeti aktif olan v4.x sürüm tüm kullanııcılarımız ücretsiz olarak faydalanabilmektedirler. Güncel sürüm dosyalarınızı http://destek.markaclick.com.tr adresi üzerinden talep edebilirsiniz. Güncelleme hizmetini dilerseniz opsiyonel olarak tarafımızdan talep edebilir

2020-04-27 tarihinde eklendi

Satışları Arttırmak için Ürün Açıklamaları Nasıl Olmalı?

E-ticaret sitenizin boyutu ne olursa olsun , ürün açıklamaları e-ticaret işinizde önemli bir rol oynar. Etkili ürün açıklamaları muhtemelen potansiyel müşterileri cezbedebilir . İyi ürün açıklamaları, satın alma kararını potansiyel olarak etkileyebilir. Harika ürün açıklamaları, sonuçta dönüşüm oranlarını iyileştirmeye ve satışları artırmaya yardımcı olabilir .

2021-08-27 tarihinde eklendi

E-ticaret şirketleri için yeni esaslar belirlendi

Gümrük ve Ticaret Bakanlığının "Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi ve Bildirim Yükümlülükleri Hakkında Tebliği" Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe girdi. Buna göre, kendilerine ait elektronik ticaret (e-ticaret) ortamında faaliyet gösteren hizmet sağlayıcılar ETBİS'e kaydolacak.

2017-08-25 tarihinde eklendi

Sanal Alışverişe özel vergi dairesi

İnternetten mal ve hizmet satan platform temsilcileri sonunda Maliye’nin kapısını çaldı. Maliye Bakanı Naci Ağbal ile görüşen uluslararası şirket yetkilileri, Türkiye’de yerleşik olmayı ve kurumlar vergisi ile KDV gibi vergileri kabul etti. Ağbal, internetten mal satan platformlar ile bu platformlar üzerinden mal satan şirketler için özel vergi dairesi kuracaklarını söyledi.

2016-07-06 tarihinde eklendi

Kurumsal web sitesi nedir?

Kurumsal siteler , firmanızın kimliğini doğru bir şekilde yansıtan, en güncel teknolojileri kullanan profesyonel olarak hazırlanmış olan internet siteleridir.  Herhangi bir yerden web sitenizi yöneterek müşterilerinize hızlı bir şekilde yeni ürünlerinizi tanıtabilirsiniz. 

2019-08-23 tarihinde eklendi

Web Tasarımı nedir?

Kişileri yada kurumları tanıtmak amacı ile internet tarayıcılarının (browser) görüntüleyebileceği biçimde, hazırlanmış özel tasarım çalışmalardır. Hazırlanan bu tasarımların, klasik grafik tasarımın dışına çıkılarak tarayıcılar tarafından okunabilecek şekilde HTML/CSS olarak hazırlanmaktadır.

2019-08-22 tarihinde eklendi

Yönetim paneli tasarımı yenilendi.

Yönetim paneli tasarımı sadeleştirildi. Gösterge panelinde bilgilendirme alanları eklendi. 

2020-12-25 tarihinde eklendi

Instagram, Instagram Hikayeleri için Yeni Otomatik Altyazı Seçeneğini Test Ediyor

Instagram şu anda IG Hikayeleri için Hikayeler klipleriniz için çeşitli metin formatlarında otomatik altyazılar oluşturan yeni bir 'Kapalı Başlıklar' etiketini test ediyor.

2021-04-01 tarihinde eklendi

Home Background Home Background Left