E-ticaret Çözüm Ortaklarımız

E-ticaret Çözüm Ortaklarımız
Sanalpos Ödeme Altyapıları

Bankalara ait sanalpos altyapıları e-ticaret paketlerimizde standart olarak sunulmaktadır. Bankanıdan almış oldugunuz sanalposu dakikalar içerisinde tanımlayarak dilerseniz tek çekim dilerseniz taksitli ödeme almaya hemen başlayabilirsiniz.

Alternatif Ödeme Altyapıları

Online ödeme kuruluşları tarafından sunulan ödeme altyapılarını kullanarak tek başvuru ile tüm banka kredi kartlarına dilerseniz tek çekim dilerseniz taksitli ödeme seçenekleri sunabilirsiniz. Uygun komisyon oranları ile başvurunuzu gerçekleştirebilir en kısa sürede sanalpos kullanımı sağlayabilirsiniz.

Dijital İletişim

Sanal mağazanızda müşterileriniz ile birebir iletişim son derece önem arz etmektedir. Müşterilerinizin sorularına kısa sürede destek sağlayabilmek güvenilirlik açısından size avantaj sağlayacaktır. Bu nedenle sitenizde müşterilerinize anlık destek sağlayabileceğiniz online destek çözümlerini sitenize entegre edebilirsiniz.

Kargo ve Lojistik

Yurtiçi kargo, Aras Kargo, MNG Kargo, Sürat Kargo, PTT Kargo ve UPS Kargo API entegrasyonu ile siparişleriniz tek tuşla kargo firmasına iletilir. Siz sadece barkod çıktısını alırsınız. Kargo teslimatından sonraki sipariş durumu otomatik olarak güncellenir. Sipariş veren kullanıcı ve yönetici, kargonun nerede olduğunu ve anlık durumunu sipariş detayları panelinden takip edebilir.