E-ticaret Çözümleri

E-ticaret Çözümleri
Şimdi, e-ticaret sitesi
sahibi olmanın tam zamanı!


Müşterilerinizin 7/24 ziyaret edebileceği, ürünlerinizi detaylı inceleyebileceği e-ticaret sitenizde stok, ürün maliyeti, iş gücü ve dükkan giderlerini minimum seviyede tutarak sadece satışa odaklanabilir, belirli bir bölge sınırlaması olmadan her noktada ürünlerinize ihtiyaç duyan kitlelere ulaşabilirsiniz. E-ticaret sitenizde kendi satış stratejilerinizi geliştirebilir ve kampanyalar düzenleyerek satışlarınızı arttırabilirsiniz.

 
Ürünlerinizi her yerde listeleyin.
E-ticaret paketlerimizde pazaryeri siteleri için sunulan API entegrasyon modülleri ile sanal mağazanızdaki tüm ürünleri pazaryeri sitelerine kolaylıkla aktarabilir, güncelleme yapabilirsiniz. Aynı zamanda diğer sitelerde satılan ürünlerinize ait siparişleri sanal mağaza panelinizden takip edebilirsiniz.
Gittigidiyor API Entegrasyonu
Gittigidiyor API Entegrasyonu sayesinde sanal mağazanızdaki ürünleri Gittigidiyor dükkan hesabınız ile eşleştirebilir ve ürünlerinizi bu dükkan hesabınıza aktarabilirsiniz. Gittigidiyor dükkanınızdan satılan ürünlerin takibini kendi sanal mağaza paneliniz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.
 
N11 API Entegrasyonu
N11 API Entegrasyonu sayesinde sanal mağazanızdaki ürünleri N11 mağaza hesabınız ile eşleştirebilir ve ürünlerinizi bu mağaza hesabınıza aktarabilirsiniz. N11 mağazanızdan satılan ürünlerin takibini kendi sanal mağaza paneliniz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.
 
Hepsiburada API Entegrasyonu
Hepsiburada API Entegrasyonu sayesinde sanal mağazanızdaki ürünleri hepsiburada mağaza hesabınız ile eşleştirebilir ve ürünlerinizi bu mağaza hesabınıza aktarabilirsiniz. Hepsiburada mağazanızdan satılan ürünlerin takibini kendi sanal mağaza paneliniz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.
 
Amazon API Entegrasyonu
Amazon API Entegrasyonu sayesinde sanal mağazanızdaki ürünleri Amazon dükkan hesabınız ile eşleştirebilir ve ürünlerinizi bu dükkan hesabınıza aktarabilirsiniz. Amazon dükkanınızdan satılan ürünlerin takibini kendi sanal mağaza paneliniz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.
 
Farklı Ödeme Altyapısı alternatifleri
E-ticaret paketlerinde müşterilerinize sunabileceğiniz birçok ödeme altyapısı kurulu olarak gelir. Kısa bir süre içerisinde ödeme almaya başlayabilirsiniz. 17 Sanalpos, 60+ Ödeme altyapısı sunulmaktadır.
Garanti Bankası
Yapıkredi Bankası
Yapıkredi Bankası
Yapıkredi Bankası
Yapıkredi Bankası
Yapıkredi Bankası
Yapıkredi Bankası
Yapıkredi Bankası
 
Alternatif Ödeme Sistemleri
Yapıkredi Bankası
Yapıkredi Bankası
Yapıkredi Bankası
Yapıkredi Bankası
Yapıkredi Bankası
Yapıkredi Bankası
Yapıkredi Bankası
Yapıkredi Bankası
 
Tedarikçi olun, satış ağınızı büyütün...
B2B Altyapısı ile bayileriniz, sunacağınız xml çıktı desteği sayesinde ürünlerinizi kendi sitelerine kolaylıkla yükleyebilirler. Böylelikle ürünleriniz bayileriniz aracılığı ile daha fazla müşteriye ulaşmış olacak ve satış rakamlarınız artacaktır.
E-ticaret B2B Bayilik Altyapısı
MarkaClick E-ticaret yazılım paketlerimizde ücretsiz olarak sunmuş olduğumuz B2B bayilik altyapısı sayesinde kendi bayi ağınızı oluşturabilir, bayilerinizi gruplandırarak farklı iskonto oranları tanımlayabilirsiniz. Sitenize giriş yapan bayileriniz fiyatları iskontolu olarak görecek ve siparişlerini kendilerine özel fiyattan geçebileceklerdir.

Bayilerinize sadece belirlediğiniz kategorilere ait ürünleri çekebilecekleri xml çıktıyı sunabilirsiniz. 
Örn: Kozmetik ürünleri sunan bir tedarikçisiniz ve sadece parfüm kategorisindeki ürünlerinizi almak isteyen bir bayiniz bulunuyor. Bu durumda bayiniz için sadece parfümler kategorisini XML Çıktı ile sunabilirsiniz.
 
Kargo Entegrasyonu ile
daha kolay gönderiler...
E-ticaret paketlerimizde ÜCRETSİZ olarak sunulan KARGO API ENTEGRASYON modülleri ile siparişlerinize ait gönderilerinizi kolaylıkla hazırlayabilir, kargo teslimatını kolaylaştırabilir barkod çıktısı alabilir kargo sipariş takip linkini sitenizde yayınlayabilirsiniz.
Aras Kargo API Entegrasyonu
Aras Kargo API entegrasyonunda, Kargo Barkod yazdırma desteği ile sipariş bilgileriniz submit ettikten kısa bir süre sonra oluşan bu barkod, sipariş detaylarına girdiğinizde, sepet altında otomatik eklenmektedir. Şimdi Kargolarınızı daha kolay organize edebilirisniz.
 
MNG Kargo API Entegrasyonu
MNG Kargo API Entegrasyonu ile sitenize gelen siparişlere ait gönderileri verilerini siteniz üzerinden MNG Kargoya iletebilirsiniz. Kargo tarafından yapılan işlemler neticesinde sipariş durumu sitenizde otomatik olarak güncellenmektedir.
 
Yurtiçi Kargo API Entegrasyonu
Yurtiçi Kargo API Entegrasyonu ile sitenize gelen siparişlere ait gönderileri verilerini siteniz üzerinden Yurtiçi Kargoya iletebilirsiniz. Kargo tarafından yapılan işlemler neticesinde sipariş durumu sitenizde otomatik olarak güncellenmektedir.
 
Sürat Kargo API Entegrasyonu
Sürat Kargo API Entegrasyonu ile sitenize gelen siparişlere ait gönderileri verilerini siteniz üzerinden Sürat Kargoya iletebilirsiniz. Kargo tarafından yapılan işlemler neticesinde sipariş durumu sitenizde otomatik olarak güncellenmektedir.
 
 
20%
E-TİCARETE HEMEN BAŞLAYIN
Şimdi indirimli fiyat avantajı ile e-ticaret sitenizi hemen açabilirsiniz.