Premium E-ticaret Entegrasyonları

Premium E-ticaret Entegrasyonları

Pazaryeri Entegrasyonları

 

Pazaryeri API Entegrasyonu ile kategorilerinizi pazaryeri dükkanınız ile eşleştirebilir, ürünlerinizi toplu olarak dükkanınıza e gönderebilir, fiyat ve stokları sürekli otomatik güncelletebilir ve siparişlerinizin sitenizin panelinize düşmesini sağlayabilirsiniz. Site panelinizden gönderdiğiniz sipariş durumu otomatik olarak pazaryeri dükkan hesabınızda da güncellenir.
 

Entegratör Uygulamaları

 

Pazareyeri platformları, Muhasebe entegrasyonları e-fatura ve diğer online işlemler için e-ticaret siteniz ile entegre olarak çalışan entegratör uygulamaları kullanabilirsiniz. Siteniz üzerinden siparişlerinizi, ürünlerinizi, müşterilerinizi entegratör sisteme aktarabilirsiniz.

 

Kargo ve Lojistik Entegrasyonları

 

Yurtiçi kargo, Aras Kargo, MNG Kargo, Sürat Kargo, PTT Kargo ve UPS Kargo API entegrasyonu ile siparişleriniz tek tuşla kargo firmasına iletilir. Siz sadece barkod çıktısını alırsınız. Kargo teslimatından sonraki sipariş durumu otomatik olarak güncellenir. Sipariş veren kullanıcı ve yönetici, kargonun nerede olduğunu ve anlık durumunu sipariş detayları panelinden takip edebilir.