Haberler

E-ticaret nasıl yapılır?

MarkaClick e-ticaret paketleri arasından sizin için en uygun paketi seçerek e-ticaret sitenizi aynı gün kullanmaya başlayabilirsiniz.

E-ticaret yapabilmeniz için öncelikle bir şirket sahibi olmalısınız, Şahış, limited veya anonim şirket olabilir. Vergi mükellefi olmanız ve fatura kesebilmeniz önemli bir koşuldur.

Sanal mağazanız aktif olduktan sonra ürünlerinize ait bilgileri (resim,fiyat,özellikler,) müşteri hizmetleri için sıkça sorulan sorular iletişim bilgileriniz ve varsa promosyon bilgilerinizi sitenize eklemelisiniz.

Bu işlemleri tamamladınız sıra geldi e-ticaret sitenizde satış yapmaya. Sitenizde ürünler ilgi çekici olmalı sanal mağazanızı diğerlerinden farklılaştırmalısınız. Özellikli ürünlerinizi ön plana çıkarmalı ve tüm müşterilerinizin aradıkları ürünlere kolayca ulaşabileceği bir kategori yapısı oluşturmalısınız. Ürünlerinize ait fotograflar dikkat çekici ve kaliteli olmalıdır. Müşterileriniz ürün fotoğraflarını incelerken soru işaretleri oluşturmaması satış açısından önemlidir.

Sitenizin vitrin bölümünü tıpkı bir fiziki mağaza gibi düşünmeli ve sürekli güncellemelisiniz. Müşterileriniz belirli aralıklarla sitenizi ziyaret ettiklerinde yeni ürünler ile karşılaşmaları önemlidir. Sitenizin aktif olduğu ve bir ürün sirkülasyonu olduğunu müşterilerinize göstermelisiniz.

Sitenizin web adresini tüm e-posta yazışmalarınızda ve kargo gönderimlerinizde kullanmanız sitenizin reklamı açısından önemlidir.

Şimdi e-ticaret sitenizi 1 günde açarak kendi işinizin sahibi olabilecek ve hemen satışa başlayabileceksiniz. E-ticaret paketi özellikleri için www.markaclick.com.tr/yazilim-ozellikleri-sID38.html sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Dilerseniz bilgi@markaclick.com.tr adresinden e-posta ile dilerseniz 0(216) 414 1874 No'lu telefondan bizlere ulaşarak MarkaClick e-ticaret sistemi hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.


0000-00-00 00:00:00
  • E-bülten listesine katıl

  • E-bülten listesine katıl
    Haber, duyuru ve kampanyalarımızdan e-posta ile haberdar olmak isterseniz aşağıdaki ilgili alanlara e-posta adresinizi ekleyerek kaydolabilirsiniz.
20%
E-TİCARETE HEMEN BAŞLAYIN
Şimdi indirimli fiyat avantajı ile e-ticaret sitenizi hemen açabilirsiniz.