Hakkımızda

Hakkımızda
MARKACLICK, 2010 yılından bu yana markaların dijital kimliğine uygun yazılım, tasarım ve danışmanlık hizmetleri sağlayarak markanın hedeflerine ulaşması için sürekli yenilenen, gelişen ve ilk günkü heyecanını kayebtmeden çalışmalarını sürdüren bir dijital hizmetler ajansıdır.

Günümüz dünyasında dijitalin önemini göz ardı etmemiz mümkün değildir. Bu alanda yer almak isteyen markaların veya yeni marka oluşumu içerisinde olan işletmelerin ihtiyaçları doğrultusunda yüksek motivasyon ve heyecan ile sürekli yeni ürün/hizmet geliştirmeye devam etmekteyiz. Dijitalde var olmak isteyen işletmelerin çözüm ortağı olmak ve marka hedeflerine ulaşmada destek sağlamaktan memnuniyet duymaktayız.
 
Hizmetlerimiz
 

Hazır Yazılım Çözümleri

Geliştirdiğimiz İçerik yönetim sistemi sayesinde müşterilerimizin markasına ait web sitelerini kolaylıkla yönetebilmelerini sağlıyoruz. Modüler bir yapı sayesinde daha kısa zaman maliyetleri ile modüller geliştiriyor ve kullanımlarına sunuyoruz.

Dijital Pazarlama ve E-ticaret Yönetimi

E-ticaret konusunda kurulduğumuz günden bu yana edindiğimiz tecrübelerimiz ile e-ticaret firmaları için çözümler geliştiriyor ve e-ticaret yönetimini maximum fayda prenbsibi ile sağlıyoruz. Ürün gamına en uygun sosyal medya mecralarını tespit ediyor ve o alanda strateji çeliştirmek için çalışıyoruz.

Tasarım Geliştirme

Hem e-ticaret hem kurumsal web siteleriniz için etkileyen ve marka kimliğinizi yansıtan tasarımlar üretiyoruz. Müşterileriniz ziyaret ettiği ilk andan itibaren güven duyacağı ve kullanım kolaylığı sunan, markanıza özel tasarımlar ile dijitalde ki yerinizi alabilirsiniz.

Sosyal Medya

Sosyal medya hesaplarınız için ihtiyacınız olan stratejiyi belirlemek ve buna uygun içerikler üretmek için sürekli yeni çözümler üretiyoruz. Müşterilerinizin hafızasında yer bırakacak onları etkileşime geçirecek içerik görsel ve içerikleri hazırlıyoruz.