Aynı Gün Kurulum!

Kolay yönetilebilen web sitesine sahip olun!

Firmanıza özel web sitenizi, kurumsal kimliğinize en uygun şekilde hazırlıyoruz. Ziyaretçileriniz Mobil uyumlu web sitenizi, diledikleri cihaz ile rahatlıkla ziyaret edebiliyor ve firmanız hakkındaki tüm bilgilere web siteniz üzerinden ulaşabiliyorlar.

Temiz & Elit Tasarımlar

Ömür Boyu Lisanslı Kullanım

Lisanslanan alanadınızda ömür boyu kullanım hakkına sahip olun. Kendi sunucunuzda kullanın yıllık yenileme ücreti ödemeyin.
%100 SEO Uyumlu

SEO Uyumlu

Google başta olmak üzere arama motorlarında üst sıralarda çıkabilmeniz için geliştirilmiş SEO altyapısı uygulanmıştır.
Tüm Browser (Tarayıcı) ile Uyumlu

Tüm Browserlar (Tarayıcı) ile Uyumlu

Web siteniz tüm browserlarda doğru çalışarak ziyaretçilerinize kolay kullanım imkanı sunmaktadır.
Mobil Uyumlu

Mobil Uyumlu

Mobil uyumlu siteniz ile arama motorlarında öncelik sizde olsun. Sizde rakiplerinizin 1 adım önüne geçin.
Hızlı Sayfa Yükleme Süresi

Hızlı Sayfa Yükleme Süresi

Daha hızlı sayfa yükleme süresi için optimize edilmiştir.Kullandığımız Cache sistemi sayeseinde siteniz daha hızlı çalışır.
Üst Düzey Güvenlik

Çoklu Kullanıcı

Web sitenizi birden fazla kullanıcıya yetkilendirme yaparak kolaylıkla yönetebilirsiniz.
Hızlı ve Kaliteli Destek

Kaliteli ve Hızlı Destek

Destek ekibimiz tüm taleplerinize en kısa sürede yanıt vermektedir. İhtiyacınız olan tüm anlarda yanınızdayız.
Hızlı ve Kolay Kurulum

Hızlı ve Kolay Kurulum

Aynı gün kurulum ile web sitenizi hemen yayına alabilir. Mail hesaplarınızı oluşturabilirsiniz
Online Tahsilat

Online Tahsilat

Opsiyonel olarak sunulan online tahsilat modülü sayesinde müşterilerinizden kredi kartı ile online tahsilat gerçekleştirebilirsiniz.
Online Randevu

Online Randevu Modülü

Opsiyonel olarak sunulan randevu modülü ile sizin için uygun olan gün ve saatlerde randevu organize edebilirsiniz.

Online Randevu Sistemi

Artık müşterilerinize, online randevu altyapısı sayesinde uygun gün ve saatlere randevu almalarını sağlayabilir, ve randevularınızı takip edebilirsiniz.

KurumsalKobi altyapısı ile Doktorlar, Diyetisyenler, Avukatlar vb. meslek gruplarında randevu esasına dayalı çalışan sektörler için müşterilerinin site üzerinden online randevu alabilmesi ve gelen randevuların takibinin yapılabilmesini sağlayan online randevu modülü ile artık tüm müşterileriniz online olarak randevularını diledikleri cihaz üzerinden oluşturabilecekler.

Siteniz üzerinden gelen randevuları Kurumsalkobi panelinizden kolaylıkla takip edebilecek, randevu durumlarını düzenleyebileceksiniz. Online randevu modülü web sitenize opsiyonel olarak dahil edilmektedir.

Online Ödeme Alın!

Artık müşterilerinizden online kredi kartı ile tek çekim veya taksitli ödeme tahsilatı gerçekleştirebilirsiniz.

Web siteniz üzerinden müşterilerinize kredi kartı ile ödeme imkanı sunabilirsiniz. Online tahsilat modülü sayesinde artık müşterileriniz fatura tutarlarını sitenizde bulunan tahsilat sayfasından kredi kartları ile peşin veya taksitli olarak ödeme gerçekleştirebilirler.

Opsiyonel sunulan online tahsilat modülü IYZICO ve PAYTR tarafından sunulan ödeme altyapıları ile kullanılabilmektedir. Kredi kartı ile ödeme alabilmeniz için IYZICO ve PAYTR firmalarından sanal pos basvurusu gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Kurumsal Web Sitesi

Kurumsal Web Sitesi

Her Zaman Bir Adım Önde Olun!

Kurumsal kimliğinizi yansıtacak web siteniz rakiplerinizin bir adım önüne geçmenizi sağlayacaktır. Güncellenen web siteniz müşterilerinize firmanız hakkında bilgiler verebilmesi yanında, kolay ulaşılabilir olmanız ve tercih edilmeniz adına önem taşımaktadır.

Sayfalarınızı Oluşturun.

Sınırsız kategori ve sayfa ekleme özelliği sayesinde firmanıza ait daha fazla detay yayınlayabilirsiniz.

Haberdar edin!

Firmanız hakkında en güncel Blog ve Haber yazılarınızı kategorilendirin ve yayınlayın.

Ürünlerinizi tanıtın!

Ürünlerinize ait en detaylı bilgileri paylaşabilir müşterilerinizi bilgilendirebilirsiniz.

Çoklu Dil desteği

Web sitenizi 6 Farklı dil (İngilizce, Almanca, Rusça, İtalyanca, Fransızca) desteği ile kullanabilirsiniz.

Online Tahsilat Yapın

Web sitenizden dilerseniz online tahsilat sistemi ile kredi kartı ödemeleri alabilirsiniz.
 
Kurumsal web sitenizi aynı gün kullanmaya başlayabilirsiniz.
Dilediğiniz yerden web sitenizi yöneterek müşterilerinize hızlı bir şekilde yeni ürünlerinizi tanıtabilirsiniz. Kimseye bağlı kalmadan istediğiniz gibi güncelleyebileceğiniz web sitenizle zamandan kazanabilirsiniz. Kurumsal içerik yönetim sistemi ile HTML ve kodlama bilmeden yazı, resim vb ekleyebilir, güncelleyebilir ya da silebilirsiniz. Hızlı, kolay ve sadece internet tarayıcınızı kullanarak yapabileceğiniz içerik güncellemeleri ile web maliyetlerinizi düşürebilirsiniz. Kurumsal/bireysel haberlerinizi ya da kampanyalarınızı web sayfanızdan duyurmanız sizi takip eden müşterilerinize ulaşmanın en kolay ve ucuz yoludur.
 
 
Sıkça Sorulan Sorular

+ Yazılımı satın aldım kurulumu ne zaman tamamlanır?

Yazılım satın alma işleminizin ardından ödeme onayınız ile birlikte kurulum işlemi süreci başlamaktadır. Kurulum işlemleriniz 1(Bir) iş günü içerisinde tamamlanmaktadır.

+ Yazılımı satın aldım destek hizmetinden nasıl yararlanırım?

Yazılım satın aldıktan sonra tarafınıza destek sistemine ait hesap bilgileriniz gönderilmektedir. Satın alım tarihiniz itibari ile 1 (Bir) Yıl süresince destek hizmetinden yararlanabilirsiniz. Bu hizmet yazılımsal hata durumları ile sınırlı olup, ek modül talepleri ve özel tasarım düzenlemelerini kapsamamaktadır.

+ Tasarım entegre hizmeti neyi kapsamaktadır?

Halihazırda var olan tasarım çalışmanız sunduğumuz içerik yönetim sistemi altyapısına entegre edilmektedir. Kendi tasarımınızı yönetim paneli aracılığı ile yönetilebilen bir web sitesi olarak kullanabilirsiniz.
Bu çalışma kapsamında 2 (İki) (ANASAYFA ve ÜRÜN DETAY) sayfa tasarım çalışmalarınız yazılıma giydirilmektedir. Tasarım çalışmalarında yazılım altyapısında olmayan ek modül ihtiyaçları bu çalışma kapsamı haricindedir. Ek olarak bütçelendirilmektedir.

+ Kullandığım yazılımın SEO uyumluluğu nasıldır?

Yazılım altyapımızda SEO altyapısı uygulanmıştır. Her sayfanız için ayrı ayrı META etiketleri kullanabilmektesiniz. Keywords, description ve title bilgilerinizi her sayfa için özel belirleyebilirsiniz. Aynı zamanda özel SEO URL özelliği sayesinde sayfalarınıza istediğiniz linki tanımlayabilirsiniz. Örn : www.siteadi.com/kurumsal-firma-bilgilerimiz 

Kampanya ve duyurulardan haberdar olmak ister misiniz?