Haberler

MarkaClick & HepsiPay işbirliği ile hemen ödeme almaya başlayın


Hepsipay Hakkında

Türkiye’nin öncü finansal teknoloji şirketlerinden Hepsipay, e-ticaret platformlarına uygun ödeme çözümleri ve fırsatları ile bu sene içersinde hizmet vermeye başlamıştır. Türkiye’nin en büyük e-ticaret sitesi Hepsiburada.com’un yüzde 100 iştiraki olan Hepsipay, Hepsiburada.com’un e-ticaret tecrübesinden de faydalanarak güvenli ödeme çözümleri sunmaktadır. Sektöre yeni giriş yapan Hepsipay, en yeni teknolojileri, ödeme özelliklerini, yüksek hızı finans dünyasına taşıyarak, işletmelere ve tüketicilere kolay ulaşılır ve güvenilir hizmetler sağlamayı hedeflemektedir.

Hepsipay’in Avantajları
Hepsipay üye işyerlerinin ödemelerini ertesi iş günü yaparak, KOBİ’lerin ödeme ile ilgili en büyük sıkıntısına çözüm getirmiştir. İşletmelerin ödeme almak için her bankayla ayrı ayrı anlaşma yapma zorunluluğunu ortadan kaldırmıştır. İşletmeler Hepsipay ile anlaştıklarında aynı anda tüm bankalarla anlaşmış olmaktadır. İşletmeler bir gün içinde Hepsipay entegrasyonunu tamamlayarak tüm kredi ve banka kartları ile ödeme alabilmektedir. Hepsipay üye işyerleriyle tek bir komisyon oranı ile çalışmaktadır. Böylelikle ayrı pos hesabı ve komisyon oranları ile çalışmanın getireceği operasyonel maliyeti ve iş yükü ortadan kalkmaktadır. Tek Tıkla Ödeme, sayesinde müşteriler kart bilgilerini sisteme kaydederek, her alışverişlerinde kart bilgilerini tekrar girmeden tek tıkla ödeme yapabilmektedir. Türkiye pazarına özel olarak Hepsiburada.com’un yirmi yıla yaklaşan işlem güvenliği tecrübesinden de faydalanılarak geliştirilen Fraud çözümü müşterilerin ve işletmelerin online ortamda güvenilir bir şekilde ödeme kabul etmelerini sağlamaktadır. Gelişmiş analitik platformu aracılığıyla, üye işyerleri işlemleri takip ve analiz ederek, işlerinin ne şekilde ilerlediğini gözlemleyebilmektedir.

Hepsipay & MarkaClick İşbirliği ve Kampanya Hepsipay, MarkaClick ile de entegrasyonunu tamamlayarak MarkaClick E-ticaret sistemini kullanan müşteriler için de kullanılır hale gelmiştir. Üstelik Hepsipay’in Aralık ayı boyunca MarkaClick müşterileri için bir kampanyası bulunmaktadır. Aralık ayında sözleşme imzalayan MarkaClick müşterileri bir sene boyunca sabit ücret ödemeden Hepsipay sanal POS’unu kullanabilmektedir.

Başvuru Hepsipay’e başvurmak için markaclick@hepsipay.com adresine e-mail atabilir veya www.hepsipay.com üzerinden başvuru formunu doldurarak başvurabilirsiniz.

2016-12-01 00:00:00
  • E-bülten listesine katıl

  • E-bülten listesine katıl
    Haber, duyuru ve kampanyalarımızdan e-posta ile haberdar olmak isterseniz aşağıdaki ilgili alanlara e-posta adresinizi ekleyerek kaydolabilirsiniz.
20%
E-TİCARETE HEMEN BAŞLAYIN
Şimdi indirimli fiyat avantajı ile e-ticaret sitenizi hemen açabilirsiniz.