Online Tahsilat Sistemi

Online Tahsilat Sistemi
Online Tahsilat Altyapısı
Web siteniz üzerinden müşterilerinize kredi kartı ile ödeme imkanı sunabilirsiniz. Online tahsilat modülü sayesinde artık müşterileriniz fatura tutarlarını sitenizde bulunan tahsilat sayfasından kredi kartları ile peşin veya taksitli olarak ödeme gerçekleştirebilirler. Opsiyonel sunulan online tahsilat modülü PAYTR tarafından sunulan ödeme altyapıları ile kullanılabilmektedir. Kredi kartı ile ödeme alabilmeniz için PAYTR firmalarından sanal pos basvurusu gerçekleştirmeniz gerekmektedir.
SMS Bildirimler Alın
Siteniz üzerinden gerçekleşen online tahsilat işlemleri ile ilgili anlık SMS ve E-posta Bildirimler alabilirsiniz. Gerçekleşen ödemelerinizi panelinizden takip edebilirsiniz. Alışverişsiz tahsilat sistemi sayesinde artık ödeme almak çok kolay!
Sosyal Medyada satış yapın!
 
Online tahsilat sistemi kullanıcıları web site yönetim paneli üzerinden belirledikleri tutarda kısa ödeme linki oluşturabilir ve sosyal medya hesaplarında kullanabilirler. Link aracılığı ile belirlenen tutarda ödeme için müşterileriniz web sitesinde ödeme ekranına yönlendirilir ve kredi kartı ile peşin veya taksitle ödeme gerçekleştirebilirler. Siparişlerinizi panelinizden takip edebilirsiniz.
20%
E-TİCARETE HEMEN BAŞLAYIN
Şimdi indirimli fiyat avantajı ile e-ticaret sitenizi hemen açabilirsiniz.