Haberler

PayTR ödeme sistemi MarkaClick E-ticaret paketlerinde ücretsiz olarak sunulmaya başlamıştır.  PayTR ödeme sistemi ile ihtiyac duyabileceğiniz tüm ödeme kanallarına sahip olabilir, hemen ödeme almaya başlayabilirsiniz.

n11 xml cıktı desteğini tüm paketlerde ücretsiz olarak kullanabilir, ürünlerinizi n11 mağazanıza yükleyebilirsiniz.

Gittigidiyor API entegrasyonuna sahip olun, ürünlerinizi hemen gittigidiyor.com dükkanınıza yükleyin.

MarkaClick e-ticaret kullanıcılarımız için yepyeni bir tema daha altyapımıza eklenmiştir. Responsive özellikli Premium tema olarak sunulan mBlack sanal mağaza teması ile hangi sektörde hizmet veriyor olursanız olun rahatlıkla kullanabileceğiniz şekilde hazırlanmıştır.
Hepsipay & MarkaClick İşbirliği ile HepsiPay ödeme altyapısı MarkaClick E-ticaret Sistemini kullanan müşteriler için kullanılır hale gelmiştir. Üstelik Hepsipay’in Aralık ayı boyunca MarkaClick müşterileri için bir kampanyası bulunmaktadır. Aralık ayında sözleşme imzalayan MarkaClick müşterileri bir sene boyunca sabit ücret ödemeden Hepsipay sanal POS’unu kullanabilmektedir. 
Sanal mağazanızda, ücretsiz tema arşivinden seçeceğiniz temalar ile müşterilerinizi daha profesyonel bir sanal mağaza arayüzü ile karşılayabilirsiniz.

Gittigidiyor API entegrasyonu sayesinde şimdi sanal mağazanızdaki ürünlerinizi gittigidiyor dükkan hesabınıza kolaylıkla aktarabilir, daha fazla satış kanalı oluşturarak satışlarınızı arttırabilirsiniz. Gittigidiyor.com dükkan hesabınızda satılan ürünlerinizin sipariş takibini de sanal mağazanızın yönetim panelinden yapabilirsiniz. 

MarkaClick e-ticaret kullanıcılarımız için yepyeni bir tema daha altyapımıza eklenmiştir. Responsive özellikli Premium tema olarak sunulan e-click teması ile hangi sektörde hizmet veriyor olursanız olun rahatlıkla kullanabileceğiniz şekilde hazırlanmıştır. Sade tasarımı ile ürünlerinizin ön plana çıkacağı ve ziyaretçilerinizin kolaylıkla alışverişlerini tamamlayacağı şekilde hazırlanan e-click temasını
MarkaClick E-ticaret paketlerinde v4.3 sürümü ile yeni özellikler sunulmaya devam ediyor. 
MarkaClick e-ticaret paketi kullanıcılarımız için yepyeni bir tema daha altyapımıza eklenmiştir. Responsive özellikli Premium tema olarak sunulan MODAROME sanal mağaza teması ile özellikle MODA-GİYİM sektöründe hizmet veren kullanıcılarımızın rahatlıkla kullanabileceği şekilde hazırlanmıştır. 
  • E-bülten listesine katıl

  • E-bülten listesine katıl
    Haber, duyuru ve kampanyalarımızdan e-posta ile haberdar olmak isterseniz aşağıdaki ilgili alanlara e-posta adresinizi ekleyerek kaydolabilirsiniz.
20%
E-TİCARETE HEMEN BAŞLAYIN
Şimdi indirimli fiyat avantajı ile e-ticaret sitenizi hemen açabilirsiniz.