Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi
Sosyal Medya Yönetimi İle Markanızın Bilinirliğini Güçlendirin!


Markalar için sosyal medya günden güne giderek önemini arttıran bir kavram. Artık ihtiyaç değil tüm markalar için gereklilik haline gelmiştir. İnsanlar artık markalar ve ürünler hakkındaki yorumlarını, tavsiyelerini, şikayetlerini mecralar üzerinden dile getiriyor ve fikir alışverişinde bulunuyorlar. 

Küçük, orta, büyük gibi bir ayrım olmaksızın tüm markaların sosyal medyayı kullanmaktaki amacı; hedef kitlesi ile birebir bir iletişim yaparak marka bilinirliğini arttırmak, tüketici davranışlarını incelemek, daha fazla kişiye dokunmak, ürün satışlarını dolaylı yoldan arttırmak, yapılan olumlu ve olumsuz yorumlara karşılık vermek ve müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Bu bağlamda bütçenizi doğru stratejilerle yöneterek markanızı sosyal medyada görünür hale getiriyoruz. Sizin için doğru sosyal medya mecralarını belirliyoruz, paylaşımlarınız ve reklamlarınızla ilgili yönlendirmeler yapıyoruz.

 
 • Daha Hızlı, Daha Kolay İletişim

  Kullanıcılar artık geri bildirimleri daha önce hiç olmadığı gibi, gerçek zamanlı olarak sosyal medya üzerinden iletebiliyorlar ve bu markalar için büyük bir fırsat. Müşterileriniz sosyal medya sayesinde sizinle her zamankinden daha hızlı ve kolay bir şekilde iletişim kurabilir.
   

 • Kendi Kitlenize Hitap Edin

  Sosyal medya mecralarının geleneksel medyaya göre en önemli avantajı, ulaşmak istediğiniz hedef kitleyi belirliyor olabilmek ve bu kitleye ulaşım oranını tespit edebilmektir. Ayrıca tek taraflı bilgi akışı yerine karşılıklı etkileşim imkanı sunulur.
   

 • Web Sitesi Trafiğini Artırma

  Sosyal medya yönetimi ile markanızın yeni kitlelere ulaşmasını ve yeni potansiyel müşteriler çekmesini sağlar. Sosyal medya paylaşımlarınız sayesinde takipçilerinizi web sitenize yönlendirir ve site trafiğinde artış elde edebilirsiniz.
   

 • Anında geri Bildirim Alın

  Sosyal medya, daha önce hiç olmadığı şekilde kitlenizle/müşterilerinizle doğrudan etkileşim kurabildiğiniz bir platform sağlayarak marka itibarınızı korumamıza yardımcı olur. Bu aynı zamanda, geri bildirimlerin doğrudan kaynaktan, her zamankinden daha hızlı alabildiğimiz anlamına gelir.
   

 • Potansiyel Müşterilerinizi Etkileyin

  İnsanlar bir şirketle ilgili fikir edinmek için genellikle sosyal medya hesaplarına ve web sitelerine referans alırlar. Sosyal medya sayesinde itibar yönetimi yapabilirken markanızın bilinirliğini de artırarak potansiyel müşterilerinizi etkileme fırsatını elde edersiniz.
   

Sosyal Medya Hizmetlerimiz

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medyada hedef kitlenizi oluşturmak ve onlarla doğru iletişime geçmek için gerekli stratejiyi oluşturuyoruz. Strateji oluştururken rakiplerinizin analizini de yapıyoruz.

İçerik Oluşturma Ve Paylaşım

Instagram ve Facebook gibi sosyal medya platformlarında yapılacak paylaşımların her birini markanıza özgü olacak şekilde ayrı ayrı hazırlıyoruz.

Sosyal Medya Reklamları

Sosyal medya mecraları sayesinde hedef kitlenize minimum bütçelerle ulaşarak markanızı büyütebilirsiniz. Sizin için pazar araştırması yapıyoruz, sosyal medya kampanyaları hazırlayarak hesaplarınızı aktif tutuyoruz.