MARKACLICK Start-Up

Alanında uzman ekibimiz ile e-ticaret veya kurumsal web sitenizin içeriklerini yayına hazır hale gelecek şekilde düzenliyor içerik girişlerini sizin adınıza gerçekleştiriyoruz.

MARKACLICK Start-Up

Dijital Başlangıç Paketiİster E-ticaret siteniz için ister kurumsal web siteniz için ihtiyacınız olan ürün/içerik girişlerinizi sizin adınıza biz gerçekleştiriyor ve sitenizi hazır hale getiriyoruz. Böyle zamandan tasarruf ederek projenizi daha hızlı ve sorunsuz şekilde yayına almanızı sağlıyoruz.


Neler Yapıyoruz ?
 
 

Ürün Girişleri :


E-ticaret sitenize ürün girişleri en çok zamanınızı alan süreç olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu süreci sizin adınıza üstleniyor ve ürün girişlerini fotoğrafları ile beraber seo uyumlu olarak gerçekleştiriyoruz. Ürün girişleri eksiksiz tamamlanan siteniz daha çabuk şekilde satışa hazır hale geliyor ve hemen sitenizi aktif ederek satışa başlayabiliyorsunuz.

 


Sanalpos Kurulumları


E-ticaret sitenizde ödeme almaya başlamak için gerekli olan sanalpos kurulumlarınızı gerçekleştiriyoruz. Anlaşmış olduğunuz banka yada alternatif ödeme sistemlerinden almış olduğunuz pos bilgilerini tarafımıza ilettiğinizde tüm tanımlamaları hazırlıyor ve testlerini gerçekleştirerek ödeme almaya hazır hale getiriyoruz.

 

Kurumsal Web sitesi İçerikleri

Kurumsal web sitenizin kategori yapısını en uygun şekilde organize ederek sisteme girişini sağlıyoruz. Tüm sayfaların içerik metinlerini seo uygun olarak editliyor ve sitenize girişini sağlıyoruz. Web sitenizin ihtiyacı olan tüm aşamaları kontrol ediyor ve kullanıcı deneyimini ön plana çıkaran bir yapı ile yayınlanmasını sağlıyoruz.

 

Google Servislerinin Kurulumu

E-ticaret siteniz veya kurumsal we siteniz farketmeksizin ihtiyaç olan google servislerinin (Google analytics, Google Search Console, Google Adwords) kurulumlarını gerçekleştiriyoruz. Siteniz ile entegre şekilde çalışmasını sağlayarak kullanımınıza sunuyoruz.
Home Background Home Background Left