Haberler

Türkiye'nin E-ticaret siteleri platformu : turketicaret.com
Türkiye’de 46 Milyon internet kullanıcısı ile E-ticaret sektöründe 2013-2016 yılları arasında %34 lük büyüme gerçekleşmiş, 17,5 Milyar TL e-ticaret hacmine ulaşmıştır. Yine de Türkiye’de istihdamın büyük bir kısımını sağlayan KOBİ ler, halen E-ticaretin oldukça uzağında oldukları gözlemlenmektedir.

MarkaClick olarak bu konudan yola çıkarak, kobilerin e-ticaret alanında daha aktif rol alması ve e-ticaret hacminin büyümesiyle gelirlerini arttırması adına çözümler sağlamaya devam ediyoruz. Tedarikçiler ile e-ticaret girişimcilerini aynı platformda buluşturmak üzere hazırlanan www.turketicaret.com projesiyle e-ticaret alanında bayilik başvuruları almanızı sağlıyoruz. Sizde sanal mağazanızı www.turketicaret.com’a ücretsiz ekleyebilir ve yeni potansiyel müşterilere ve bayilere ulaşabilirsiniz.

Turketicaret.com ile neler yapabilirsiniz;

- Ücretsiz sanal mağazanızı ekleyin,
- Sitenize özel tanıtım sayfasına sahip olun,
- Bayilik başvurularını takip edin,
- Başvuruda bulunan firmalara ait bilgilere erişim sağlayın,
- Fırsatlar ve avantajlardan öncelikli yararlanın

Sizde sanal mağazanızı Türkiye’nin e-ticaret siteleri platformunda ÜCRETSİZ olarak listeleyin. Daha çok ziyaretçiye, müşteriye ve bayilere ulaşın.


2017-10-05 00:00:00
  • E-bülten listesine katıl

  • E-bülten listesine katıl
    Haber, duyuru ve kampanyalarımızdan e-posta ile haberdar olmak isterseniz aşağıdaki ilgili alanlara e-posta adresinizi ekleyerek kaydolabilirsiniz.
20%
E-TİCARETE HEMEN BAŞLAYIN
Şimdi indirimli fiyat avantajı ile e-ticaret sitenizi hemen açabilirsiniz.