Kurumsal Web Paketi

Kurumsal Web Paketi

Kurumsal İçerik Yönetim Sistemi

 

Herhangi bir yerden web sitenizi yöneterek müşterilerinize hızlı bir şekilde yeni ürünlerinizi tanıtabilirsiniz. Kimseye bağlı kalmadan istediğiniz gibi yönetebileceğiniz, kurumsal kimliğinizi yansıtacak web sitenizle rakiplerinizin bir adım önüne geçebilirsiniz. Kurumsal içerik yönetim sistemi ile firmanızı tanıtan sayfalar oluşturabilir, haber ve blog yazıları yayınlayabilir, resim galerileri oluşturabilir, iletişim ve başvuru formları ile müşterilerinize sürekli firmanıza erişim imkanı sağlayabilirsiniz. Hızlı, kolay ve sadece internet tarayıcınızı kullanarak yapabileceğiniz içerik güncellemeleri ile web maliyetlerinizi düşürebilirsiniz. Kurumsal/bireysel haberlerinizi ya da kampanyalarınızı web sayfanızdan duyurmanız sizi takip eden müşterilerinize ulaşmanın en kolay ve ucuz yoludur.

Sayfalarınızı Oluşturun.

Sınırsız kategori ve sayfa ekleme özelliği sayesinde firmanıza ait daha fazla detay yayınlayabilirsiniz.

Haberdar edin!

Firmanız hakkında en güncel Blog ve Haber yazılarınızı kategorilendirin ve yayınlayın.

Ürünlerinizi tanıtın!

Ürünlerinize ait en detaylı bilgileri paylaşabilir müşterilerinizi bilgilendirebilirsiniz.

Çoklu Dil desteği

Web sitenizi 6 Farklı dil (ingilizce, Almanca, Rusça, italyanca, Fransızca) desteği ile kullanabilirsiniz.

Online Tahsilat Yapın

Web sitenizden dilerseniz online tahsilat sistemi ile kredi kartı ödemeleri alabilirsiniz.

 

Neden MarkaClick CMS?

Kurumsal web paketlerimiz tek bir geliştirici tarafından ihtiyaçlar doğrultusunda geliştirilmektedir. Farklı geliştiriciler tarafından geliştirilen açık kaynak kodlu bir yazılım olmadıgından güvenlik riski minimum seviyededir.

Kullandığınız süre boyunca uzman ekibimiz tarafından destek sağlanmaktadır. ihtiyacınız olduğunda ulaşabileceğiniz iletişim kanalları sunmaktadır. Sürekli geliştirilmekte ve yenilikler sunmaktadır.

Web sitenizin tasarımı için uğraşmak zorunda değilsiniz. Onlarca hazır tasarımdan yararlanabileceğiniz gibi opsiyonel olarak Firmanıza veya projenize özgü tasarım çalışmaları talep edebilir, benzersiz tasarımlar ile web sitenizi kullanabilirsiniz. Dilerseniz web sitenizin yönetimi görevinide sitekolay ekibine bırakabilir firmanız için profesyonel bir web sitesine sahip olma ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Sitekolay ekibi bir web sitesinden fazlasını sunmak ve size çözüm ortağı olmak adına çalışmaktadır.

Web Sitenizden
Online Ödeme Alın

Online tahsilat modülü ile web sitenizden online tahsilat işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Müşterilerinize faturalarını kredi kartı ile ödeme imkanı sunabilirsiniz.

 

PAYTR tarafından sağlanan ödeme altyapısı ile kullanılmaktadır.

Ödeme linki oluşturun, paylaşın!

Müşterilerinizi direkt ödeme tutarı ile ödemeye yönlendirecek kısa linkinizi oluşturabilir, ister e-posta ister sms isterseniz sosyal medya hesabınızda paylaşabilirsiniz.

SMS GÖNDERİM VE BİLDİRİMLER

Sitenizde online tahsilat, iletişim, randevu, başvuru bildirimlerini eposta yanısıra SMS bildirim olarak da alabilirsiniz.

NETGSM Altyapısı ile kullanılmaktadır.